Edmonton Oilers CZ/SK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Josh Harding

2 posters

Goto down

Josh Harding Empty Josh Harding

Příspěvek pro pan Shimi Fri Sep 19, 2014 1:05 pm

Právě sem četl článek o suspendaci Joshe Hardinga. Já mu hrozně fandim a držim palce, podle mne je to jeden z golmanů té absolutní špičky v lize. Když je zdravý tak je fantastický a Minnesota by do play off ani nenahlédla kdyby nebylo jeho výkonů. Sleduju jeho příběh už dlouho a je to fascinující jak dokáže s tou nemocí bojovat. Nejdřív mě pak zklamalo, když sem se asi před týdnem dozvěděl o jeho zranění nohy kvůli kterému nebude moci na delší dobu nastoupit. Hodně sem se na něj těšil a byl sem zvědavej jak si povede. A dneska čtu, že měl na tréninku incident se spoluhráčem a kop vzteky do zdi a tak si zlomil tu nohu Mad Po (zatím) úspěšném boji s roztroušenou sklerózou a novém restartu to je fakt pech. Já ho ale chápu, je to jenom člověk. Vzpomínám kdy se mi onehdá stalo něco podobnýho. Pohádal sem se s trenérem na tréninku (fotbalovym teda..) vyhodil mě, já sem vzteky kop do zdi a prokop sem jí. Myslel sem si, že mě správce zabije Smile Chci jen říct, že takové věci přináší jenom život a je mi Hardinga líto, že ten vztek odsral až tak krutě. Pak bude muset navíc ještě doufat, že mu dá Minnesota znovu šanci. No, jen sem se chtěl o to s vámi podělit... Surprised
pan Shimi
pan Shimi
Nováček
Nováček

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 30. 06. 14
Age : 38
Location : Kladno

Návrat nahoru Goto down

Josh Harding Empty Re: Josh Harding

Příspěvek pro Davidoil Mon Sep 22, 2014 5:39 pm

Harding a jeho příběh je velmi silný, ale samozřejmě co teď provedl je velká hloupost. Samozřejmě si myslím, že Wild mu dají opět šanci, protože nemají za něho zdatnou náhradu.
Davidoil
Davidoil
Nováček
Nováček

Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 01. 08. 13
Age : 36

http://www.oilers.mzf.cz/

Návrat nahoru Goto down

Josh Harding Empty Re: Josh Harding

Příspěvek pro pan Shimi Tue Sep 23, 2014 7:40 am

tak hloupost je to velká když je to profesionální sportovec a vydělává si svym koníčkem Smile ale kolik takovejch excesů každej den u sportovců proběhne a nikomu se nic nestane a zrovna on, kterej začínal jakoby znovu od nuly a všichni se na něj spoléhali, on si zrovna zlomí nohu... no budu mu držet palce ať se vrátí v plný parádě. Myslim, že Minnesota by s nim byla o dost silnější. I co sem čet rozhovor s jejich kaučem tak si to asi mysleli všichni Smile
pan Shimi
pan Shimi
Nováček
Nováček

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 30. 06. 14
Age : 38
Location : Kladno

Návrat nahoru Goto down

Josh Harding Empty Re: Josh Harding

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru