Edmonton Oilers CZ/SK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Který nový hráč je pro Vás největší posila?

4 posters

Goto down

Který nový hráč je pro Vás největší posila? Empty Který nový hráč je pro Vás největší posila?

Příspěvek pro Davidoil Thu Aug 01, 2013 12:25 pm

Pro mě jednoznačně Andrew Ference, který svou hrou zvedne kvalitu obraných řád.
Davidoil
Davidoil
Nováček
Nováček

Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 01. 08. 13
Age : 36

http://www.oilers.mzf.cz/

Návrat nahoru Goto down

Který nový hráč je pro Vás největší posila? Empty Re: Který nový hráč je pro Vás největší posila?

Příspěvek pro Sedly40 Thu Aug 01, 2013 4:18 pm

Mě se líbí hodně Andrew,ale taky i David Perron Smile Navíc i zkušenej Labarbera by mohl být přínosem Smile
Sedly40
Sedly40
Nováček
Nováček

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 01. 08. 13
Location : Nové Strašecí

Návrat nahoru Goto down

Který nový hráč je pro Vás největší posila? Empty Re: Který nový hráč je pro Vás největší posila?

Příspěvek pro alipasa Mon Sep 30, 2013 3:19 pm

Tak teď ať se posily činí. 2 klíčoví hráči se nám zranili... tak jsem zvědav jak Eakins slepí.... Jsem zvědav hlavně na Andyho
alipasa
alipasa
Nováček
Nováček

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Který nový hráč je pro Vás největší posila? Empty Re: Který nový hráč je pro Vás největší posila?

Příspěvek pro Davidoil Mon Sep 08, 2014 10:32 pm

Podle mě každý hráč, který letos přišel je pro náš tým posila. Jen nám stále chybí centr druhé formace a pokud MacTavish nikoho nepřivede a vsadí na mladé hráče, tak si myslím, že všechny podpisy jsou zbytečné Suspect Suspect
Davidoil
Davidoil
Nováček
Nováček

Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 01. 08. 13
Age : 36

http://www.oilers.mzf.cz/

Návrat nahoru Goto down

Který nový hráč je pro Vás největší posila? Empty Re: Který nový hráč je pro Vás největší posila?

Příspěvek pro pan Shimi Fri Sep 12, 2014 11:44 am

Tak v Edmontonu je zvykem rozesrat začátek sezony a pak hodit někoho do placu lol! samozřejmě ještě jednoho kvalitního centra by to chtělo, otázka je co má MacTavish v hlavě za plán. Na trhu by se ještě pár slušnejch hráčů ale ještě našlo. A pokud bysme si měli vystačit s tim co máme, vsadil bych např.na Gordona, do čtvrtý rozehrávat Arcobella, 1 Nugent, 3 Hendricks. Nebo to je všechno jenom konspirace a plán B a plán A je nasadit Draisaitla. Vždyť jedničky draftu, až na Nurse, nastupujou obvykle hned první sezonu naostro Smile
pan Shimi
pan Shimi
Nováček
Nováček

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 30. 06. 14
Age : 38
Location : Kladno

Návrat nahoru Goto down

Který nový hráč je pro Vás největší posila? Empty Re: Který nový hráč je pro Vás největší posila?

Příspěvek pro Sedly40 Sat Sep 13, 2014 4:51 pm

Purcell a Fayne..jednoznacne
Sedly40
Sedly40
Nováček
Nováček

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 01. 08. 13
Location : Nové Strašecí

Návrat nahoru Goto down

Který nový hráč je pro Vás největší posila? Empty Re: Který nový hráč je pro Vás největší posila?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru